Destek Hattı:

+90 216 499 95 23

Haber Detay

Sürekli gelişim gösteren imkanlar günümüzde özellikle tamir ve onarım alanında kalıcı ve işlevsel sonuçlara ulaştırabilmek açısından piyasaya ürünler sunulmasına imkan sağlamakta ve bu kapsamda kısa süre içerisinde tamir veya onarıma dayalı işlemlerde sonuca ulaşmaktayız. Bu kategorideki ürünlerden biri olarak kullanıma sunulan seramik dolgulu epoksi macunu geniş kullanım alanı ile çok işlevsel bir ürün denilebilir. Macunun yapısında kullanılan ve etki derecesini arttırmayı amaçlayan ana maddeler bu ürünü onarım alanında duyulan ihtiyaçlarında olmazsa olmaz bir hale getirerek adından sıkça söz ettiriyor.

Genel olarak metal parçalarının aşınması amacıyla kullanılan macun aynı zamanda düzgün biçimli yüksek kayma ihtiyacı duyan onarım alanlarında kullanılmaktadır. Macunun paslanmaz ve dolgulu yapısı özellikle ürünün kullanılabilir açıdan öne çıkarmakla beraber yine bu özellikleri sayesinde kullanım alanları flanş yüzeylerin, valf gövde ve yuvalarının onarımı gibi alanları dahi kapsamaktadır. Bu denli geniş kullanım olanağı sunması beraberinde kalıcı etki sunabilmesi özelliğinden ötürü günlük kullandığımız dar yüzeyli küçük alanlardan ziyade büyük ve geniş alan onarımlarında sunduğu gözle görülür etkisi kullanıcıların memnuniyet oranlarını artırmakta, uygun fiyat açısından uygunluk  alanındaki benzer ürünlere kıyasla akla ilk gelen onarım ve tamirat amaçlı ürün haline gelmiştir.

Geniş yüzeylerde etkili bir onarım sonucuna ulaşmak sizler için de bir önem taşıyorsa Seramik dolgulu epoksi macunu kısa vadede kullanabileceğiz temini mümkün bir üründür ifadesini kullanmak doğru bir seçim olacaktır.

Diğer Haberler

Metal Epoksi Macunu nedir?
Metal Epoksi Macunu nedir?. 16 - Haziran - 2018
Serami Epoksi Macunu Nedir?
Serami Epoksi Macunu Nedir?. 16 - Haziran - 2018
Metal Onarım Macunu
Metal Onarım Macunu. 16 - Haziran - 2018
Isıya Dayanıklı Tamir Macunu
Isıya Dayanıklı Tamir Macunu. 16 - Haziran - 2018
Seramik Epoksi Macunu
Seramik Epoksi Macunu. 14 - Haziran - 2018
Metal Epoksi Macunu
Metal Epoksi Macunu. 13 - Haziran - 2018

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.