Destek Hattı:

+90 216 499 95 23

Haber Detay

Herhangi bir oyuğu, bir kovuğun amacıylai, çatlakların onarımı amacıyla, korozyon ve erozyonlara karşı tedbir alabilmek amacıyla dolgu macunları kullanilmaktadir. Dolgu macunları parasal ve manevi yönden çok mühim bir yere sahiptir. Dolgu macunu ile çatlayan parçanın onarımını yapabilirsiniz ve büyük parasal kayıpları tedbiriş olursunuz.


Metal Onarım Macunu nerelerde kullanilir?
Metal Onarım macunları çoğu endüstride kullanılmaktadır. Bunların başında gelen endüstriler denizcilik sektörü, enerji sektörü, su arıtma tesisleri, açıkçası metal ve çelik olan heryerde kullanabilirsiniz. Dolgu macunları yağa, kimyasala her türlü maddeye dayanıklıdır.

Hangi Metal Onarım macununu kullanabilirsiniz?
Piyasada kullanabileceğiniz çoğu Metal Onarım ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin markaları genelde Chester Molecular, Belzona, Devcon ve Loctite'dır. Bu markalar piyasadaki en ünlü markalardır. Chester Metal Super, Belzona 1111, Devcon A Steel Putty metal dolgu macunlarında en çok sarfedilen ürünlerdir.

Bu ürünü her türlü metal ve çelik aksamda, pervane, karina, kalorifer, borular, egzoz, power plantlar, barajlar aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz.

Diğer Haberler

Metal Epoksi Macunu nedir?
Metal Epoksi Macunu nedir?. 16 - Haziran - 2018
Serami Epoksi Macunu Nedir?
Serami Epoksi Macunu Nedir?. 16 - Haziran - 2018
Metal Onarım Macunu
Metal Onarım Macunu. 16 - Haziran - 2018
Isıya Dayanıklı Tamir Macunu
Isıya Dayanıklı Tamir Macunu. 16 - Haziran - 2018
Seramik Epoksi Macunu
Seramik Epoksi Macunu. 14 - Haziran - 2018
Metal Epoksi Macunu
Metal Epoksi Macunu. 13 - Haziran - 2018

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.